Haber

Minik öğrenciler önce piknik yaptı, ardından keplerini attı.

Kemer Belediyesi Ülker-Orduvar Akman Kreş ve Gündüz Bakımevi’nin geleceğe dönük öğrencileri, piknik yaptıktan sonra kep atma töreniyle mezuniyetlerini kutladılar.

Kemer Belediyesi Kındılçeşme Piknik ve Halk Plajı’nda düzenlenen pikniğe Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Kemer Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Mehmet Derya Baytekin, anaokulu müdürü Oya Aslantaş, öğretmenler, öğrenciler ve veliler katıldı.

Anaokulunun mezuniyet kutlamaları kapsamında pikniğe katılanları ziyaret eden Başkan Topaloğlu, öğrenciler ve velilerle sohbet etti.

Pikniğe katılan öğrenci ve veliler uçurtma uçurdu, ip atladı, çeşitli oyunlar oynayarak güzel vakit geçirdi.

 

Küçük öğrenciler kep attı

Piknik sonrası Ahmet Erkal Spor Tesisleri’nde gerçekleştirilen programda anaokulu öğrencileri kep atarak mezuniyetlerini kutladılar.

Saygı duruşunun ardından İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan kep atma töreninde minik öğrenciler öğretmenleri tarafından tek tek sahneye davet edildi.

Mezuniyetlerinin hem mutluluğunu hem de heyecanını yaşayan minik öğrenciler, daha sonra birlikte keplerini havaya atarak mezuniyetlerini kutladılar.

Mezuniyet pastasının kesildiği törende Lider Topaloğlu, minik öğrenciler ve aileleri ile sohbet edip, fotoğraf çektirdi.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

kuluncak-haber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu