Haber

81 ilden Akşener’e tam destek

BURSA (İGFA) –İYİ Parti 3. Olağan Büyük Kongresi öncesi 81 ilin lideri Genel Başkan Akşener için ortak takviye bildiri yayınladı.

Yayınlanan açıklamada, “Türkiye Cumhuriyeti’nin 81 ilin cumhurbaşkanları olarak yapılacak kongrede Kurucu Liderimiz, Genel Başkanımız Meral Akşener Hanım; Cumhurbaşkanlığı adaylığımızı çukursuz ama çukursuz olarak önereceğimizi partimize gönül vermiş milyonlarca dostumuzun ve büyük Türk milletinin önünde beyan etmeyi görev biliyoruz.

Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün kurduğu Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucu lideri ve genel lideri olarak kendi kendini yetiştirmiş ve cesur bir Türk kadını olan Meral Akşener’i benimsemiş ve 25 Ekim’de kurumsal kimliğini oluşturan bir siyasi parti olduklarının altını çizerek, 2017 İl Başkanları ortak açıklama yaptı. Cumhurbaşkanımız Sayın Meral Akşener’in demokrasi, hukuk, temel insan hakları, vatanın bölünmez bütünlüğü ve cumhuriyetimizin temel değerleri mücadelesinin arkasında ve yanındayız. Kongrede Cumhurbaşkanımıza tam destek veriyoruz” dedi.

habereyupsultan.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu